Ngjashmëri e “frikshme”, si rrallë herë Olta Gixhari publikon foton surprizuese me mamanë e saj

0
130

Bjondja simpatike Olta Gixhari është një nga aktoret e cilësuara më seksi në vend. Aktorja e njohur është shumë aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht publikon foto mjaft sensual dhe provokuese.

Së fundmi ajo ka ndarë një foto ku shfaqet krah nënës së saj. Nga kaq afër mund të shikosh se ato janë dy kopje identike. Tashmë është e vërtetuar se nga vjen hijeshia e Gixharit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here