FOTOT: Prezantuesja shiptare i vë “flakën” tualetit

0
133

Blerona Zeqiri është një ndër prezantueset më të komentuara në mediat rozë në Kosovë.

Ajo gjithmonë  komentohet për linjat e saj trupore dhe asetet që ja ka falur natyra.

Së fundmi ajo ka postuar në rrjetin e saj social instagram një foto nga tualeti ku shihet pothuajse e zhveshur dhe ku dalin më së miri format e saj “bombastike”.

Por çka dashur të tregojë Blerona me këtë foto? Gjithsesi shihet më së miri se ajo duket mjaft në formë.

     

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here