Tërmeti shkund Jugun e Shqipërisë, ja epiqendra

0
99

Ndihen lëkundje tërmeti të forta në Jug të vendit. Sipas raportimeve të para, tërmeti ka qenë me magnitudë 3.8
dhe epiqendra 5 km larg Himarës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here