Nuk ka kaluar viti që kur u bë nënë, Elita Rudi tregon linjat me rroba banjo

0
306

Elita Rudi ka vetëm pak muaj që është bërë nënë, që në shkurt të 2019-s dhe kaq ka mjaftuar që ajo të rikthejë linjat seksi.

Moderatorja, e cila po shijon pushimet me vogëlushin e saj Zëri dhe partnerin Gjiko, ka publikuar sot një foto ku shfaqet mjat tërheqëse me rroba banjo.

Në foto shihet qartë që moderatorja ka rikthyer format e mëparshme, shtatë muaj pas lindjes së djalit.
“Më shumë verë ju lutem!!!”, është mbishkrimi që moderatorja ka lënë krah fotos.

Ajo shfaqet e ulur pranë pishinës me rroba banjo të zeza dhe flokët e lagur, pas zhytjes në ujë.
Epo, me siguri që nënat e reja janë bërë xheloze pas kësaj fotoje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here