Tuna nuk qenka vetëm me pushime, fotografohet së bashku me ish-banorin e Big Brother

0
171

Pak ditë më parë Tuna i shqetësoi të gjithë teksa ndodhej në vendin tropikal Mauritius e vetme dhe pa bashkëshortin e saj.

Të gjithë hodhën hipotezat se ashtu si Nora edhe Tuna ishte drejt ndarjes, akuza të cilave ajo u përgjigj se: “Jemi në 2019-ën, njeriu shkon me pushime edhe vetëm”.

Mirëpo Tuna nuk qenka vetëm me pushime siç thotë, por në shoqërinë e ish-banorit të “Big Brother”, Elsamedit i njohur si Eli G dhe partneres së tij, Klaudias.

Ata kanë pozuar së bashku e madje aventurat në Mauritius po i kalojnë së bashku si miq shumë të mirë dhe miqësinë e tyre e shohim në këto pushime për herë të parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here