Cikalleshi shënon golin e nderit, Francë-Shqipëri 4-1

0
114

Pas një loje të cilën e mbajti gjithë kohën në epërsi, Franca shënon për herë të katërt, por Shqipëria përgjigjet shumë shpejt me golin e nderit.

Ikone, një debutues në këtë ndeshje, arrin shënojë golin e katërt për francezët.

Pak minuta më vonë, Cikalleshi mori një penallti dhe arrin të shënojë golin e nderit kundër kampionëve të botës.

Top Channel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here