SKANDAL në Francë: Lojtarët shqiptarë refuzuan të fillojnë lojën, ja ARSYEJA

0
297

Momente acarimi në “Stade de France”, në momentin e këndimit të himnit të Shqipërisë nuk është vendosur himni ynë kombëtar, por një himn tjetër.

Menjëherë kanë reaguar lojtarët kuqezi, që refuzuan t’iu japin dorën lojtarëve francezë dhe loja nuk mund të fillonte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here