Çdo gjë vetëm 1 euro, gratë vërshojnë në dyqan, përleshje dhe çmenduri [VIDEO]

0
185

Me siguri e dini situatën në dyqane kur thuhet se çdo gjë është e lirë apo edhe tek tregu Gabit ku thuhet rroba të lira.

Një situatë e ngjashme sikundër edhe ne që vrapojmë për të përfituar është regjistruar edhe në një qendër tregtare në Rusi, ku u tha se të gjitha rrobat do të ishin vetëm një euro.

Një vërshim blerësish kryesisht gra të cilat siç shihet edhe në video nisin të konfliktohen me njëra tjetërn. Pamjet tronditëse tregojnë blerësit e tërbuar duke rrëmbyer rrobat nga duart e njëri-tjetrit.

Pavarësisht skenave të çmendura, dyqani ka premtuar të mbajë shitje të ngjashme në ditët në vijim.
Pamje të tilla u shpërndanë gjerësisht në mediat sociale ku në 5 minuta ndodhi çdo gjë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here