FOTO/ Tirana nën pushtetin e vetetimave, mos i humbisni pamjet fantastike…

0
209

Këto janë imazhet mahnitëse të vetetimave dhe rrufeve të një natë më parë në Tiranë.

Shijoni pamjet e pas mesnatës së sotme në Tiranë të realizuar nga fotografi i talentuar Marsel Dajçi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here