I tha “Nuk je 20 vjeçe që të rregullosh.., Xhemi s’ia përton fare ndjekësit!

0
352

Xhemi Shehu është një nga vajzat e ekranit shqiptar që kujdeset shumë për linjat e saj!

Ndonëse e ka treguar se është një adhuruese e ushqimit, ajo nuk ka lënë pas dore kurrë stërvitjen.
Moderatorja publikon shpesh foto nga palestra ku tregon ushtrimet që kryen nën mbikëqyrjen e trajnerit personal Edmond Stafa.

Por në foton e fundit nga palestra Xhemi ka marrë një kritikë të fortë nga një ndjekës të cilit i ka kthyer menjëherë përgjigje.

“Ooooo Xhemi nuk je 20 vjeç të rregullosh b*thët, mosha bën te vetën s’bëhet gjë me zor, qetësohu se je mirë për moshën që ke”, i ka shkruar dikush dhe nuk ka munguar përgjigja e saj epike.

“Problemi jot që mendon se në palestër shkohet për te rregulluar b*thën prandaj po të përgatis që këtë pozë mund të shohësh edhe kur të shkoj 60!”, i është kthyer ajo.

E pra, edhe kur të plaket, Xhemi do të vijojë të jetë po kaq në formë!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here