Misteri/ Gjendet një jaht luksoz i braktisur

0
128

Gjendet nje jaht luksoz i braktisur 11 milje larg bregdetit te durresit.

Jahti eshte gjetur nga policia kufitare dhe eshte ankoruar ne portin e shengjinit gjate mengjesit te sotem.

Policia po ben kontrollet te letrave te numrit te shasise per te gjetur se kujt i perket jahti nga ka ardhur apo ka patur denoncime per vjedhjen e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here