Momenti që po bën xhiron e botës, ja si reaguan lojtarët shqiptarë kur u ngatërua himni

0
255

Rasti i ngatërrimit të himnit të Shqipërisë nga organizatorët francezë, padyshim që bëri bujë në mediat europiane dhe ato botërore.

Ja momenti kur lojtaret kuptojne se nuk eshte himni i kombit te tyre…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here