“Pse u bëre femër?”: Linda Rei i kthen përgjigjen epike ndjekësit kurioz

0
248

Prej gati 2 vitesh Linda Rein nuk e kemi parë më në dalje publike dhe postimet e saj në rrjetet sociale kanë qenë më të pakta.
Ajo është larguar për në Maltë ku vazhdoj jetën e saj aty.

Megjithatë së fundmi ajo ka bërë në Instagram një intervistë virtuale me ndjekësit e saj dhe kurioziteti ka qenë i madh.
Një nga pyetjet është: “Pse u bëre femër nga mashkull?”

Për t’i shuar kuriozitetin, Linda i ka kthyer një përgjigje epike.
“Doja të bëhesha dele, por doktori më tha se nuk kisha mjaftueshëm lesh”, shkruan Linda.

Linda njihet si transgjinorja e parë shqiptare, e cila ditën e djeshme njoftoi se do të jetë pjesë e “Dance With Me”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here