Ulërima dhe errësirë/ ‘shtanget’ edhe “Lollipop”, çfarë ndodhi gjatë natës (VIDEO)

0
144

Tek “Lolipop” kanë ikur dritat gjatë kohës që ishte plot e përplot me njerëz që kërkonin të dëfreheshin.

Pas sherrit me armë zjarri të ndodhur tek “The Code”, edhe tek një tjetër klub nate i kryeqytetit ka ndodhur diçka e papritur.

Bëhet fjalë për “Lolipop” tek i cili kanë ikur dritat gjatë kohës që ishte plot e përplot me njerëz që kërkonin të dëfreheshin.

Kjo gjë ka sjellë idinjim të madh tek personat që ishin në klub saqë të gjithë kanë filluar të thërrasin “Rama ik.”

Thirrja “Rama ik” u bë mjaft popullore gjatë protestave të opozitës kundër qeverisë së kryeministrit socialist.

(k.m/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here