Dy javë pas aksidentit të rëndë, ja si është gjendja shëndetësore e këngëtarëve të ‘Threedots’

0
127

Rreth dy javë më parë dy artistët dy artistët e grupit “Threedots” Bruno dhe Mir Vath u përfshinë në një aksident të frikshëm.

Teksa ishin duke shkuar për të mbajtur një koncert në Korçë, makina e tyre u përmbys në Maliq.

Për fat të mirë dy artistët nuk patën dëmtime të rënda, megjithatë iu desh pak kohë që të marrin veten dhe të kthehen në rrjetet sociale.

Ditën e sotme miku i fryre, Klajdi Haruni nëpërmjet një postimi në Instagram ka treguar se gjendja e tyre shëndetësore është mjaft e mirë dhe qëndrimi më njëri-tjetrin i bën edhe më të fortë.

“Bashkë na shtohet jeta”, shkruan Klajdi në përshkrimin e fotos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here