Merrni masat, ja kur dhe ku ndërpritet energjia për 6 orë

0
113

Ditën e nesërme me datë 10 Shtator OSHEE ka njoftuar se do të ketë ndërprejre të energjisë elektrike në disa zona të kryeqytetit.

Sipas këtij njoftimi, arsyeja ka të bëjë me faktin se kompania po realizon rikonstruksionin e kabinave.

Njoftimi i OSHEE:

Pershendetje. Ne vijim te investimit te OSHEE per rikonstruksionin e kabinave, neser ne date 10 shtator do te stakohet energjia elektrike ne keto zona ne Tirane/ 10 shtator

09:00-13:30

rruga “Agush Gjergjevica”, rruga “Todi Shkurti”, rruga “Budi” si dhe një pjesë e ish-Qytetit Studenti

09:00-15:00

Rruga “Hoxha Tahsim”, Pjesërisht Sheshi i Xhamllikut

09:00-15:30

Rruga “Riza Jaha”, rruga “Qema Stafa”

(F.GJ/FAXWEB.AL)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here