LIVE Shqipëri-Islandë 4-2/ Vjen goli i katërt i kuqezinjve, shënon edhe Cikalleshi

0
558

Super ndeshje në “Elbasan Arena”. Kombëtarja shqiptare po luan në këto momente ndeshjen e radhës kualifikuese për në Europian, aty ku përballë ka skuadrën e Islandës.

Ndeshja aktualisht është 4-2 për Shqipërinë, teksa në minutën e 79-të dhe në të 83-shin, kuqezinjtë kanë shënuar dy gola të shpejtë duke ngritur peshë stadiumin.

Kuqezinjtë po fitojnë 4-2 deri në këto momente…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here