Mbani frymën! Politikania bukuroshe shqiptare vë në rresht deputetët (FOTO)

0
135

Anëtarësimi i saj në PDK u shoqërua me një zhurmë të madhe mediatike. Bëhet fjalë për aktoren e njohur Arta Nitaj, e cila është shndërruar së fundmi në një prej personazheve më të komentuara.

Bukuroshja shqiptare nuk ka zhgënjyer as këtë herë. Ajo ka postuar disa foto, ku shfaqet me një fustan të gjatë ngjyrë blu. Arta vuri në pah linjat e saj perfekte dhe dukej një “bombë” e vërtetë.

    

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here