Fotoja që po bën namin në rrjet, Eli Fara “vesh” të mbathurat mbrapsht

0
245

Edhe pse është tek të 50-tat, këngëtarja Eli Fara është një ndër femrat më të komentuara në showbiz, për pamjen e saj fizike që nuk ndryshon.

Çdo foto e saj bën bujë në mediat online. Por, kësaj radhe, një detaj që të jep përshtypjen e gabuar, është vënë re në veshjet e saj, dhe po bën xhiron e rrjetit.

Duket sikur këngëtarja të ketë veshur të mbathurat nga koka, në bust. Në formën e të brendshmeve seksi, fotot përcjellin një tjetër përshtypje në veshjet e Eli Farës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here