Vespojmë së bashku! Rikthehet eventi “Vespa dhe Miqtë” në Shkodër

0
337

Shkodra do i hape dyert festes “Vespa dhe Miqt” e cila do mirprese motorriste nga e gjithe vendi, Kosova, Kroacia.

Vespa dhe miqt eshte kthyer ne nje tradite te bukur nje aktivitet qe zhvillohet ne qytetin me te
madh te veriut te Shqiperise.

Vespistet do parakalojne neper rruget kryesore te Shkodres, me nje prej motorreve me karakteristik te prodhuar ndonjehere.

Me poshte shikoni programin e eventit:

Jane te ftuar te gjithe te apasionuarit e motorrit vespa,dhe jo vetem.

Programi 14 Shtator

Grumbullimi para sheshit të Bashkise ora 10:00 – 12:00

Dreka në qënder Shiroke “Te Simoni”

Rigrumbullimi ne oren 19:00

Muzike LIVE: Orgesa Zaimi – Unit BAND

Programi 15 Shtator

Grumbullimi në Gjuhadol tek “Shega e E Eger” ora 9:00

Gjiro me Vespa drejt “Mrizi i Zanave” – Fishte

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here