“Gjithçka mund të jesh, vetëm nuse jo”, Tayna ka përgjigjen epike për ndjekësen

0
176

Pas një vere të ngjeshur me koncerte e publikimin e hiteve të reja, reperja Tayna ka vendosur të marrë disa ditë pushimi.
Ajo është nisur drejt Kalaifornisë dhe ka ndezur Instagramin me pozat e saj me bikini.

Reperja shoqërohet nga mikesha e saj, Vildane Zeneli dhe në postimet e tyre në rrjete sociale kanë treguar se po kalojnë shumë mirë në shoqërinë e njëra-tjetrës.
Së fundmi, Tayna publikoi disa foto nga pishina dhe të gjithëve na mbetën sytë tek trupi i saj super në formë.

“Ëndrra e çdo vjehrre”- ishte përshkimi që reperja i ka vendosur fotos së saj.
Mirëpo, një ndjekëse i ka komentuar:
“Ti gjithçka mundesh me kon, veç nuse jo”

Nuk ka vonuar edhe përgjigjia epike e Tayna-s, e cila ia kthen në koment:

“Mir e ki, unë jam dhëndri.”
Kujtojmë se vetëm dy ditë më parë, Tayna njoftoi se pas këngëve të shumta rep që u kthyen në hite, po përgatit një baladë e cila pritet të dalë shumë shpejt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here