Foto/ Njihuni me basketbollisten që po ‘çmend’ rrjetin me format e saj

0
128

Valentina Vignali “godet” sërish. Basketbollistja, modelja dhe blogerja italiane, një nga protagonistet e edicionit të fundit të “Grande Fratello” dhuron spektakël në për ndjekësit e sak në Instagram.

Kostumi rozë në këtë fillim shtatori ka marrë pafundësisht pëlqime.

E në fakt, Valentina me fizikun e saj i meriton të gjitha komplimentet.

Ajo numëron fansa nga e gjithë vota. Ju ftojmë të shikoni disa foto të basketbollistes seksi:

Top Channel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here