“Dikur me anije.. e sot me aviona!” Avni Delvina godet me grafikën e radhës

0
181

Situata në të cilën ndodhet vendit sot duke se ka nxitur grafistin e njohur Avni Delvina që të publikojë nje punim të fundit të cilin e ka shprërndarë në faqen e tij në facebook.

“Dikur me anije… e sot me aviona !!!!”, shkruan ai në tekstin që shoqëron punimin e radhës.

Ja postimi i tij i plotë:

Grafike me titull “RILINDJA, kjo shkaterrimtare e Shqiperise”

Dikur me anije… e sot me aviona !!!!

Delvina nuk ka harruar që të vërë dhe logon e Air Albania në bordin e avionit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here