Rama replika të ashpra në rrjet për Arenën Kombëtare: ”Po çfarë kam vjedhur unë o…”, zbulon dhe datën e inagurimit

0
337

Kryeministri Edi Rama ofendon një qytetar i cili e akuzon “për vjedhje” në ndërtimin e stadiumit të ri në Tiranë, “Arena Kombëtare”.

Qytetari me ironi i shkruan Ramës se “nuk ka rëndësi sa vidhet”, “rëndësi ka të ndërtohet”, por përgjigja e kreut të qeverisë është e hidhur.

“Po çfarë kam vjedhur unë o i vjedhur nga mendja çfarë! Po s’të vë faj jo, kaq të ranë kur u ndanë thotë populli”, i përgjigjet Rama.

Ndërkohë kryeministri ka konfirmuar edhe datën kur do inagurohet stadiumi:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here