LAJMI I FUNDIT/ Tentoi të rrëmbejë fëmijën, shoqërohet taksisti në Elbasan (Emri)

0
122

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan. Një taksist ka tentuar të rrëmbejë një fëmijë. Kanë qenë prindërit e fëmijës, të cilët kanë denoncuar në polici.

Kjo e fundit është vënë menjëherë në lëvizje, duke kapur dhe shoqëruar taksistin Sami Meta, 55 vjeç.

BalkanWeb

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here