Kujtim Gjuzi ‘gjuan’ në mes të emisionit të ftuarën ‘Miss Shqipëria’: I ka dalë ballkoni, është i rrezikshëm

0
149

Deputeti Kujtim Gjuzi ishte i ftuar në emisionin ‘Procesi Sportiv’, duke folur për futbollin dhe përtej politikës.

Ndërsa u pyet nga moderatorja Ilda Bejleri se kush nga futbollistët vishej më bukur në kohën kur edhe Gjuzi ishte pjesë e sportit, ai nisi të bëjë komplimente për vajzat që ishin pjesë e panelit në emision.

“Ke qenë rrobaqepës?”, e pyet Bejleri, “Unë vazhdoj të jem rrobaqepës”, ia kthen Gjuzi.

Duke e pyetur më tej se cili nga futbollistët vishej më bukur, Gjuzi ‘shpërthen me komplimente ndaj zonjushave në studio.

“Je veshur mrekullisht bukur ti, mbesa ime këtu në krah të djathtë, zonjusha aty që s’ka nevojë për koment se i ka dalë ballkoni dhe është i rrezikshëm”, u shpreh deputeti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here