Paguhet që të “bredhë” hoteleve luksoze

0
141

Aleks Shanon, një londinez që jeton në Los Anxhelos, ndoshta ka një nga punët më të bukura.

Edhe pse nuk është milioner (të paktën deri tani), ai jeton si i tillë dhe madje paguhet.

Shnon shkon të flejë nëpër hotele luksoze, që të bëjë një vlerësim të shërbimit të produkteve të tyre më cilësore.

Ai thotë se vetëm nga kjo punë ka fituar rreth 55 mijë dollarë për një vit e gjysmë, dhe hotelet i kanë ofruar shërbimin maksimal.

Top Channel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here