Rezarti tregon historinë e tij: Si më gjobiti dhe shau një civil se kritikova Ramën

0
107

Aktori Rezart Veleshnja i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora tregoi një histori me një polic civil, i cilii vuri gjobë, vetëm pse kishte sharë Ramën.

Veleshnja: Shiko deri ku ka arritur. Ishte në një makinë dhe ishte civil (polic). Ti më tha mua që shan Ramën, sepse ma ka treguar djali në telefon, ti hap cik krahun.

Ti more maskara më thua, pse ca je ti, ordiner, palaco. Hape krahun më tha mua, nxirri dokumentet, më vuri 20 mijë lekë gjobë. Pse? Për parkim të gabuar sepse këtu më do qejfi mua.

/Ora News.tv/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here