FOTO/ Braçe humb durimin me operatorin, filmohet poshtë pallatit pas tërmeteve

0
188

Zv/kryeministri Erion Braçe me sa duket nuk e ka përjashtuar veten nga personat që e kanë humbur qetësinë nga tërmetet e forta që tronditën vendin.

Ai është filmuar në një zonë të Tiranës I veshur sportive me sa duket në zonën pranë banesës së tij, por teksa filmohej ai ka humbur durimin me operatorin.

Ai I është drejtuar me duar dhe tone të ashpra kameramanit duke I kërkuar që të mos filmonte ndërkohë që në media flitet se ishte me familjarët e tij duke shmangur qëndrimin brenda banesës deri në qetësimin e situatës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here