Lëkundjet e forta të Tërmetit, sizmiologu jep alarmin: Rrini jashtë, priten të tjera dridhje

0
342

Sizmiologu Ervin Kasaj ngre alarmin se priten të tjera lëkundje sizmike.

Siç shihet edhe në foton e postuar prej tij, gadishulli i Ballkanit dhe Shqipëria kanë një aktivitet të lartë sizmik.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here