“Tërmet”, Jul Deda vrapon mes aeroportit me mbathje, video që po bën xhiron në rrjet

0
149

Ditët e fundit qytetarët e Shqipërisë së mesme kanë qenë të tronditur nga tërmetet e njëpasnjëshme.

Gjatë tërmeteve të fundit në vend, të gjithë u trembën dhe vrapuan sa më parë për të dalë nga shtëpitë, puna apo lokalet.

Shumë prej tyre me peshqir dhe shumë të tjerë vetëm me mbathje.

Por situatë e tillë me nota humori është publikuar në instagram edhe nga aktori i njohur Ermal Mamaqi.

Video si aktor kryesor ka pasur Jul Dedën, cili shfaqet mes aeroportit vetëm me mbathje duke vrapuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here