Nora Istrefi duket BOMBË në fotot e fundit dhe Roberti nuk rezistoi dot!

0
247

Nora Istrefi është rikthyer në Instagram pas disa ditësh shkeputjeje që nga koha e pushimeve pas divorcit me Robert Berishën.

Këngëtarja duket tepër joshëse në fotot e publikuara sot, ku shfaqet e veshur me një kostum sportiv pas trupit.

Epo duhet ta shihni për ta besuar sa seksi duket, pasi as vetë

Roberti nuk u ka rezistuar fotove. Ish-partneri i këngëtares i ka bërë “like” postimit dhe tani të gjithë po flasin për të.

Nora shfaqet me mjaft stil rrugëve të Prishtinës si për të na treguar se çdo gjë duket në rregull pas divorcit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here