“Më shikoni mua”, Ibrahimoviç lëshon sfidën e radhës “Matrix Challenge”

0
120

Ibrahimoviç do gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes.

I larguar prej kohësh nga Europa dhe pjesë e ekipit të LA Galaxy, suedezi vijon ende të jetë në formë të shkëlqyer.

Së fundmi 3-vjeçari ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Ish-sulmuesi i Milanit, Juves dhe Interit ka dalë në një fushë futbolli dhe dhuron spektakël me topin.

Ibra e mban topin në gjoksin e tij dhe, fillon të lëvizë krahët e tij të cilën e ka quajtur “Matrix Challenge”.

Me këtë Ibrahimoviç i ka hapur sfidën mesfushorit të Mançester Junajtid, Pol Pogba, të cilin e fton ta bëjë të njëjtën gjë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here