Keni ndonjë 1 mijë lekësh në xhep? Kontrollojeni urgjent pasi mund të jeni fitues!

0
260

E dimë që është fund muaji, por kjo është arsyeja përse duhet të bëni kujdes me portofolin tuaj këto kohë.

Kjo pasi emisioni “E diell” në “Top Channel” i jep mundësinë të gjithë teleshikuesve të bëhen milionerë, vetëm me 1000 lekë.

Nëse kartëmonedha juaj ka këtë numër serie SQ476455, ju mund të fitoni 1 milion lekë.

Ka qenë moderatori Ed Manushi ai i cili e ka hedhur atë në qarkullim.
Kontrolloni 1000 lekëshat tuaj dhe nëse jeni fitues paraqituni urgjent në zyrat e “Top Channel”!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here