Kritikohet modelja shqiptare, pozon pa mbathje te Muzeu

0
121

Modelja shqiptare që jeton në Kosovë, Ziza Pajaziti.

E njohur prej formave të bukura trupore dhe fotove provokuese, gjendet sot në qendër të vëmendjes së mediave pas fotove të fundit që ka publikuar.

Modelja ka pozuar në Muzeun e Kosovës me një fustan të bardhë elegant, të çarë anash që tregonte qartë se Ziza ishte pa mbathje.

Kjo ka bërë që shumë ndjekës ta sulmojnë dhe kritikojnë, por as komplimentat nuk kanë qenë të pakëta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here