Rudina Hajdari s’ndalet me gafat “bëhet lëmsh” në Kuvend: Në kryeqytetin e Tiranës…

0
180

Sot seanca plenare i është kushtuar halleve të qyetetarëve dhe janë deputetët, të cilët po i adresojnë në Kuvend.

Një nga deputetët që ka folur sot në Kuvend ishte dhe Rudina Hajdari, e cila është ngatërruar disa herë gjatë fjalimit të saj.

Emocionet e kapën sërish dhe gafat ishin pjesë e deklaratës.

Teksa po tregonte disa problem që i kanë thënë banorët e laprakës në Tiranë, Rudina Hajdari u shpreh:

Lapraka është kryeqyteti i Tiranës.

Por kjo nuk ishte gafa e vetme, për më shumë ndiqni videon.

(A.B. Dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here