Pas ‘ballkonit’ të ish Missit, deputeti i bën ofertë Alesia Bamit

0
204

Deputeti i kuvendit Kujtim Gjuzi kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave.

Ai është përfolur për një ngacmim të bërë ndaj Ish missit shqiptar, Silvana Bushati, në studion e “Proçesit sportiv”.

Ai i tha se ajo dukej shumë bukur dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe kur i dukej ‘ballkoni shpërthyes’, duke iu drejtuar gjoksit.

E ftuar ditën e sotme në ‘Ftesë në pesë’ nga Bieta Sulo, Silvana foli rreth situatës duke u shprehur se ka qenë e gjitha në kuadrin e shakasë dhe se nuk është ndjerë aspak e ofenduar.

Pas këtij këtij lajmi, Kujtim Gjuzi është drejtuar nga modelja bukuroshe Alesia Bami.

Alesia është shprehur për Edi Manushin se gjatë pjesës së publicitetit te ‘Proçesi sportiv”, deputeti e ka ftuar t’i bashkëngjitet partisë Konservatore.

“E gjithë qeveria do të jetë poshtë 33 vjeç. Në 2021 do ta lejë Partia Socialiste s’ka ku shkon”, ka treguar Kujtim Gjuzi në studio.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here