Sherr mes gazetareve, Anila Basha kapet në studio me Rudina Xhungën: Desh u therëm

0
149

Dy gazetaret Anila Basha dhe Rudina Xhunga kanë pasur një debat me njëra tjetrën.

Arsyeja e sherrit mes dy gazetareve është bërë një lajm që Xhunga kishte publikuar për Bashën në portalin e saj.

Të ftuara në emisionin “Soiree”, dy gazetaret kanë kujtuar edhe përplasjen mes tyre.

Në fund të videos së publikuar në rrjetet sociale, ku shihet promoja e emisionit të radhës, Basha dëgjohet teksa thotë se gati është therur me Xhungën.

“Ja u kapa unë aty jashtë me Rudina Xhungën, desh u therëm,”– thotë Basha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here