Aheng në orarin e punës, Flori tregon çfarë bën me kolegët e “Rikoshet” (VIDEO)

0
89

Florjan Binaj mund të jetë një ndër ata persona që e adhurojnë punën që bën.

Aktori i njohur ka ndarë me ndjekësit në Instagram një video përmes së cilës tregon sesi e kalon kohën gjatë transmetimit të programit radiofonik “Rikoshet”.

Pranë tij shfaqet Adi Pojana, i cili bashkë me Florin nis të kërcejë dhe të shijojë muzikën e vendosur gjatë transmetimit.

“Ja se si i shijojmë këngët ne gjatë transmetimit të ‘Rikoshet’”, shkruan Binaj.

Epo Flori me sa duket di si ta kthejë punën në kënaqësi!

http://www.goproshkodra.com/wp-content/uploads/2019/10/video_0-1.mov

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here