“Big Brother më shkatërroi jetën” ish-banorja ‘trondit’ ndjekësit me rrëfimin e saj

0
135

Ish-banorja e Big Brother Fjorentina Halili është një nga personazhet më të ndjekur dhe të komentuar në rrjetet sociale.
Ajo spikati me karakterin e saj që në shtëpinë e madhe që ishte futur.

Lidhja me Olsi Klosin i dha akoma dhe më shumë vemendje ku të gjithë ndjekësit mezi prisnin që të dëgjonin të reja rreth tyre.

Fiorentina është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj personale dhe jo vetëm.

Prej kohësh na kishte bërë të ditur se statusi i saj është single.

Së fundmi teksa po zhvillonte një rubrikë me pyetje dhe përgjigje në rrjetin e saj në Instagram, ndjekësit e ish-banores kanë kërkuar më shumë detaje nga qëndrimi i saj në shtëpi.

Fiorentina i ka befasuar të gjithë me një nga përgjigjiet e saj. Ku për herë të parë pranon publikisht se Big Brother i ka shkatërruar jetën.

“A mendon që “Big Brother’’ ishte një mundësi që të arrije këtu ku je,”– e ka pyetur një prej ndjekësve. Ndërsa Fjorentina i është përgjigjur: Mendoj se Big-u më ka shkatërruar jetën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here