Reshje të dendura shiu! Ja si parashikohet moti sot në Shqipëri

0
98

Vendi ynë sot do të mbizotërohet vranësira të dendura ku në pjesën e parë të ditës do të sjellin reshje të dendura shiu.

Pasdite reshjet do të dobësohen.
Dhimbje Në Kyçe? Egziston Një Ilaç I Thjeshtë Shtëpie! Pa Operacion!

Sipas Meteoalb, temperaturat do të kenë një rënie të ndejshme ku do variojnë: në zonat malore nga 09ºC deri në 17ºC, në zonat e ulëta nga 17ºC në 23 ºC dhe në zonat bregdetare nga 19ºC në 24ºC.

Era do të fryjë në drejtim Jugor me forcë valëzimi deri në 5 deri në 6 ballë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here