Nëse e pyesni Lei Krajan për konkurrencën, lista e saj është e gjatë…

0
168

Gjithmonë na ka konfuzuar lidhja e vajzave me futbollin, por duket se nuk është dhe aq e keqe.

Këtë të shtunë moderatorja sportive e Digitalb Lei Kraja dhe Kilda Hysenbegasi kanë zhvilluar një sfidë futbolli në Pop Culture.

Gjatë sfidës ato kanë folur edhe për konkurrencën, e cila ndihet ndjeshëm në ekran dhe veçanërisht në fushën e sportit.

Ajo që tërhoqi vëmendjen ka qenë pikërisht mendimi u Leit për konkurrencën.

E pyetur se kë ndjen si konkurrente moderatorja ka treguar:

“Konkurrenca më pëlqen sepse të stimulon, të motivon. Kur nuk ke konkurrencë nuk ke një motivim. Unë të gjithë i kam konkurrentë. Sa më shumë konkurrencë ka më shumë sukses!”

Në një kohë kur të gjithë luftonë konkurrencën duket se Lei ka vendosur të shohë anën pozitive të saj…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here