Dhurata Dora shfaqet bombastike

0
509

Këngëtarja Dhurata Dora ka bërë një ndryshim në dukjen e saj e së fundi sëhtë shfaqur shumë me stil në dasmën e BigBang.

Gjatë mbrëmjes së djeshme producenti BigBang është martuar me të dashurën e tij prej vitesh, Blerina Bokshi.
Në këtë dasmë kanë qenë të pranishëm shumë nga yjet e estradës sonë, e ndër ta edhe këngëtarja Dhurata Dora.

Dhurata ka veshur një fustan të Blerina Kllokoqi Rugova, fustan i zi, shumë të shkurtër me një pjesë shtesë në duar që e kompletonte dukjen.

Këngëtarja vërehet se kohët e fundit ka ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve, dhe flokët e gjatë në karamel i shkonin shume me fustanin që ka zgjedhur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here