FOTO/ “Kur e ke në vesh…”, ndjekësja e ngacmon, Bes Kallaku s’ja lë mangut dhe e fëlliq publikisht

0
188

Aktori i humorit, Bes Kallaku po merret me një projekt mjaft të rëndësishëm për karrierën e tij, filmin që pritet të lancojë së shpejti “Falco”.

Por, ndërsa ka postuar një video në rrjete sociale, nuk i rrihet një ndjekëseje, që për të marrë një përgjigje nga aktori, e ngacmon publikisht.

“Kur e ke në vesh në çfarë ane do flesh Bes?”– i shkruan komentuesja.

Megjithatë, Bes Kallaku nuk e ka anashkaluar këtë koment, dhe e ka fëlliqur ndjekësen publikisht në profilin e tij me përgjigjen: “Ça të them zotrote, andej nga plaka jote”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here