Me minifund dhe trup të përdredhur, Olsi Bylyku imitoi Alba Hoxhën, preket balerina! Ja kthen në sy të të gjithëve (FOTO)

0
225

Mbrëmjen e djeshme në Klan Tv, startoi emisioni i shumëpërfolur “Klanifornia”.

Pjesë e këtij spektakli humori, ishin të pranishëm aktorë të njohur të skenës shqiptare, mes tyre dhe Olsi Bylyku, që kohët e fundit po fiton një vëmendje të madhe me aftësitë e tij në aktrim.

Në një nga episode, Olsi Bylyku kishte zgjedhur të imitonte prezantuesen e motit, Alba Hoxhën.

Veshur me një fustan ngjyrë shege, të shkurtër dhe me paruke të zeza, Olsi Bylyku u mundua të dukej një kopje e balerinës, Alba Hoxha në mënyrën se si ajo e prezanton motin në Klan TV.

Por, duket se Albës nuk i ka pëlqyer dhe aq ky episode, dhe i ka komentuar publikisht aktorit të humorit.

“Avash se u këpute”- i shkruan prezantuesja e motit, Olsi Bylykut, ndërkohë që e ka shoqëruar dhe me një emoji.

Postimi i Olsi Bylykut dhe komenti i Alba Hoxhës.


(R.L/Dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here