Në mes të emisionit, Roza Lati puthi në buzë gazetarin shqiptar! (VIDEO)

0
179

Moderatorja e emisionit “Why Not”, Roza Lati, ndër të tjerë kishte të ftuar këtë javë edhe gazetarin Ronaldo Sharka.

Gjatë intervistës në studio, Ronaldo tregoi se ishte një fans i Rozës, duke e komplimentuar moderatoren për guximin e saj.

Madje, ai tregoi se dikur linte punët për ta parë në televizor, gjë e cila i ka bërë qejfin Rozës.
Moderatorja është zgjatur ta puthë në shenjë falenderimi dhe papritur, shkëmbyen një puthje në buzë!

Momentin e puthjes mund ta shihni në videon që si Ronaldo, ashtu edhe Roza, kanë publikuar në rrjetet e tyre sociale.

Siç tregoi moderatorja, gjithçka kishte ndodhur jashtë skenarit.

http://www.goproshkodra.com/wp-content/uploads/2019/10/video_0-2-1.mov

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here