Shpërthen Zhaku: Ia q*të robt, Liçajn e heqin nga puna e Laert k*qen e vënë drejtor

0
105

Zhaku, emri i vërtetë i së cilës është Inida Gjata është një nga artistet më kontraverse të vendit tonë.Me një sërë krijimesh, këngësh, botimesh, programesh, etj, ajo ka mbetur në kujtesë edhe për sherret publikë që ka patur me disa personazhë.

E së fundmi artistja ka reaguar në lidhje me lajmin që po qarkullon në media ku thuhet se drejtori i Teatrit Kombëtar ka bërë gati dokumentet për shkarkimin nga puna të aktorit Neritan Liçaj.

“Nuk ka hidhërim më të madh se te lexosh se Neritan Licajn e heqin nga puna dhe Laert koqen e vene drejtor.Një copë katunari injorant që të bën me vjelle e vjen drejtor dhe Nerit i bëjnë gati letrat për pushim nga puna, ju q… robt se na hapet barkun.

Ti Hervin Culi sa here ia ke lëpire bythën Nerit kur e kishe aktor në shfaqjet e tua? Si ia q.. robt atij vendi ashtu do t´ju bëhet me nëna edhe me motra se ma keni hapur barkun tani, sidomos me kete Laert b..! Nuk di ca t´ju shaj me perpara! Llum!”, ka shkruar në postim Zhaku.

(Faxweb.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here