“Ai flirton me mua”, gazetarja shqiptare tregon publikisht historinë e saj me futbollistin

0
180

Nuk jane te pakta rastet kur pamja e tyre joshese, e zgjedhur posacerisht sepse djemte e sportit i duan format e lakuara, behen edhe “pre” e flirteve edhe nga personazhe te njohur te fushave te ndryshme.

E fundit eshte gazetarja sportive, Qëndresa Krelani, e cila rendiet tek personazhet e Show Bizz-it më të komentuara ne median roze.

Zeshkania e Supersport Kosova, e njohur ndryshe si Qeqa, ishte e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” në Top Channel, teksa gjatë një rrëfimi, zbuloi më shumë detaje rreth jetës së saj.

Në mesin e shumë sfidave dhe pyetjeve nga artistët e tjerë ishte se, cili futbollist flirton me të, Qeqa nuk nguroi të jete një përgjigje duke u shprehur:

“Është një futbollist që luan për Flamurtarin e Prishtinës, emri i tij është Gentrit Dumani që më shkruan mua, i kërkoj falje që e thash emrin e tij”, u shpreh gazetarja seksi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here