“Shqipëria të marrë shembull Kosovën!” Këngëtari shpërthen ndaj politikanëve…

0
175

Këngëtari i grupit “West Side Family” Landi Hysi ka shpërthyer ashpër ndaj politikanëve që kanë deklaruar sot se Shqipëria duhet të marrë shembull nga Kosova për zgjedhjet.

Në një postim në Instagram, Landi thotë se politikanët vijnë e thonë të marrim shembull Kosovën pasi e kanë bërë m*tin mullar.

Ndërsa postimin e tij e ka shoqëruar me dy shprehje të filmave shqiptarë.

“Ha gjiz Agush se të bën esëll” nga filmi “Njeriu me top” dhe nga filmi “Në fillim të verës” shprehjen “Toka jonë nuk i duron çibanët e huaj zoti Gjeneral, vetëm çibanët vendas!”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here