Ervin Salianji shkon me tuta në emision, Alesia Bami kap “mat” ish-deputetin

0
615

Të ftuar mbrëmë në emisionin “Procesi Sportiv” ishin edhe ish-deputeti demokrat Ervin Salianji dhe moderatorja Alesia Bami.

Në një moment të emisionit, Alesia e zuri ngushtë Salianjin, duke e akuzuar se po kopjon kryeministrin Edi Rama me stilin e veshjes.

“Mos po e kopjon çik Edi Ramën”, i tha Alesia ish-deputetit, ndërsa Salianji u shpreh se çitjanet identifikojnë Ramën dhe jo atë, dhe se ishte veshur sport për tiu përshtatur formatit të emisionit.

“Jo, jo. Veshjen e sot e kisha për t’u dukur ndryshe në një emisionin. Çitjanet i ka Rama”, u përgjigj Salianji.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here